Home Архива догађаја 2011 Помажемо деци да открију нови бољи свет
Помажемо деци да открију нови бољи свет PDF Штампа Email

Пред саму Нову годину, када прваци почну од научених слова да праве прве речи, Библиотека „Диша Атић“ из Владимираца крене школама у походе. Почиње бесплатно учлањавање првака у Библиотеку. И колико сваки осмех првака који добија сликовницу и чланску карту Библиотеке зна да обрадује, толико и свест да Библиотека нема услова да обиђе све школе, зна да растужи. Лепо је што се круг сеоских школа чије ђаке прваке обилазе радници Библиотеке сваке године шири али заиста је неопходно да и деца из најудаљенијих школа барем једном годишње добију прилику да се упознају са радом Библиотеке.

Ове године посетили смо децу у школама у Крнулама, Лојаницама,Матијевцу,Вукошићу, Риђакама , Меховинама ,Скупљену и Јаловику.

maxmaxmaxmaxmax