Home Архива догађаја 2011 Изложба дечјих радова 34. сазива Јаловичке ликовне колоније
Изложба дечјих радова 34. сазива Јаловичке ликовне колоније PDF Штампа Email

3. - 15.10.2011. године

Од 3.10.-15.10. 2011. године у оквиру Дечије недеље у изложбеном простору Библиотеке одржана је изложба дечјих радова насталих за време трајања 34. сазива ЈЛК. Рдионицу у којој је стварало тридесетак малишана су водиле Дарија Гордић – Милинковић и Ана Илић академски сликари.

Деца су се упознала и радила у сликарским техникама које нису заступљене у наставном програму. Дечји радови у овој години су обогаћени техником израде глинених уметнина рађених на грнчарском точку али и са неколико веома успелих радова гостујуће групе деце из вртића „Сунцокрети“ у Владимирцима.

maxmaxmax