Home Архива догађаја 2011 Гост Библиотеке Виолета Бабић
Гост Библиотеке Виолета Бабић PDF Штампа Email

30.05.2011. године

Виолета Бабић рођена је 1953. године у Београду. Дипломирала је на групи за српски језик и књижевност на Филолошком факултету у Београду.

Радила је у Институту за српски језик, бавила се лексикографијом, а сада је директор лекторског одељења у Креативном центру. У нашој Библиотеци представила је своје књиге а у разговору са децом највише пажње је посветила променама које се дешавају у пубертету што је и тема њене Књиге за сваку девојчицу и Књиге за сваког дечака у издању Креативног центра. У овим књигама пубертетлије ће пронаћи одговор на питања која немају коме да поставе или се можда стиде да питају. Научиће како да одржавају личну хигијену, како да се правилно хране и вежбају што ће им помоћи да живе здраво и да се добро осећају. Владимирачки основци су се најпре стидљиво а затим све отвореније упустили у разговор са нашом гошћом и на тај начин пронашли одговоре на питања везана за њихово одрастање.

maxmaxmaxmaxmaxmaxmaxmaxmaxmax

Последње ажурирано уторак, 20 септембар 2011 21:31