Home Архива догађаја 2011 С децом око света - Јапан
С децом око света - Јапан PDF Штампа Email

1. - 20.05.2011. године

У мају ове године, започела је своју активност радионица С децом око света. Идеја о оррганизовању ове радионице наслања се на истоимену књигу ауторке Татјане Родић.

У радионици је учествовало преко седамдесет дечака и девојчица млађег школског узраста. Циљ радионице је, методом разговора и игре, упознавање деце са различитим географским, природним, друштвеним и културним поднебљима, уочавање њихове разноликости и формирање свести о поштовању и толеранцији различитости. Због актуелности тренутка побуњене природе, прва дестинација нашег путовања био је Јапан. На реализацији радионице, уз подршку учитељица владимирачке основне школе, ангажоване су Мина М. Пантелић, Мина Д. Пантелић, Наташа Гајић и Драгана Марковић. Нова путовања очекују нас у септембру.

maxmaxmaxmaxmaxmaxmaxmaxmaxmax

Последње ажурирано четвртак, 22 септембар 2011 17:16