Home Архива догађаја 2011 Општинска смотра рецитатора
Општинска смотра рецитатора PDF Штампа Email

1.04.2011. године

У петак 1. априла 2011. године у организацији Библиотеке "Диша Атић" Владимирци одржана је Општинска смотра рецитатора.

На овогодишњој смотри учешће су узели ученици из Основних школа "Жика Поповић" Владимирци, "Јован Цвијић" Дебрц и Посавотамнавског школског центра.

У млађем узрасту (од I до IV разреда) такмичила су се двадесет два ученика, у средњем узрасту (од V до VIII разреда), десет ученика, док су средњошколци показали најмању заинтересованост тако да су на такмичењу била само три ученика.

Најбољи по оцени жирија пласирали су се на Окружну смотру рецитатора која ће се одржати 15. априла 2011. године у Крупњу.

У Крупњу ће се такмичити Димитрић Катарина, Иванковић Андријана и Илић Михаило из млађег узраста, Грубић Дуња, Којић Јована и Димитријевић Беба из средњег узраста и Влајковић Александра, Чолић Милица и Тодоровић Данијела ученице средње школе. По заврштеку такмичења сви ученици и њихови педагози награђени су књигама.

maxmaxmaxmaxmax

Последње ажурирано понедељак, 19 септембар 2011 12:24