ПДФ Штампа Ел. пошта

ДИВЉАКУША ИЗ ПЕТОГ ДВА - ЈОВО КНЕЖЕВИЋ

Роман о дечацима и девојчицама времена у коме се ни одрасли не сналазе. Црномрз, симбол свеколиког зла у Кнежевићевим романима, опет је кренуо са својим злим мислима. Ако одрасли нису дорасли ситуацији, дорасла су деца, јер се у њима скрива доброта, најјача снага света, једина која се злу може успешно супротставити.

КЊИГА ЗА СВАКУ ДЕВОЈЧИЦУ - ВИОЛЕТА БАБИЋ

У њој се говори о променама које се дешавају у пубертету, о одржавању личне хигијене и нези лица и тела. Девојчице и девојке сазнаће из ове књиге како се шминка и дотерује, вежба и правилно храни, што ће им помоћи да живе здраво и да се осећају добро.

ТАЈНИ ГРАД - ТЕА СТИЛТОН

Паулина прима важан телефонски позив из Перуа. Њена сестрица Марија јој јавља да је њихов добар пријатељ у великој опасности. Теа систерке првим авионом одлазе с оне стране океана и започињу нову авантуру која ће ових пет девојака одвести на врхове Анда, у потрагу за несталим благом древног народа Инка.

МОЈА ПРВА ЕНЦИКЛОПЕДИЈА СА ВИНИЈЕМ ПУОМ

Ова поучна и забавна едиција понудиће одговоре на питања деци која почињу да истражују и упознају свет око себе. Може послужити као добра основа за игру или као полазиште за квалитетно и садржајно време које проводите са вашом децом. Животиње, природне појаве и остале теме су сликовито, атрактивно и једноставно представљене и деца ће са лакоћом и уживањем прихватати нове информације и кроз игру ће стицати прва знања.

ВРЛО КРАТКО ИМАМ ЈЕДНУ ТАЈНУ - ГРАДИМИР СТОЈКОВИЋ

Имам једну тајну. Поделићу је с вама. Нема везе што тајна престаје да буде тајна ако је некоме кажеш. Били баба и деда, па имали кућу и испред куће башту, а у башти била клупа, на клупи четка - да ти причам испочетка'?

Последње ажурирано недеља, 28 август 2011 20:35